Obejrzeć film w kinie czy w domu ?

Czasem się zastanawiamy czy warto iść obejrzeć film w kinie czy zaczekać na emisje w telewizji. A może jednak atmosfera kina ma swój urok?
Wielu zwolenników kina podnosi argumenty o jego atmosferze efektach audiowizualnych jakie trudno uzyskać w domowym zaciszu. Mają w tej kwestii dużo racji, kino domowe które dorówna nagłośnieniu sali kinowej jest bardzo kosztowne, często powyżej dziesięciu tysięcy. Dodatkowo większość ludzi nie posiada w domu telewizora o rozmiarach i parametrach które pozwolą dorównać efektom z kina.

Jak działa telewizja satelitarna?

Przeciwnicy kina, jako argumentu używają bardziej przyjaznej atmosfery. Uważają, że w domu możemy się czuć bardziej swobodnie co przekłada się na radość z oglądania produkcji filmowej. Takie oglądanie, ma również swój urok. W takiej sytuacji możemy sami decydować o wielu rzeczach. Oglądając w domu mamy możliwość między innymi położenia się na kanapie albo wyciągnięciu w fotelu. Dodatkowym argumentem przemawiającym na korzyść oglądania w domu jest koszt jaki musimy ponieść. Większość ludzi nie posiada słuchu doświadczonego i wykształconego muzyka. Skutkuje to tym, iż nie potrzebują do oglądania filmu drogiego nagłośnienia.
Rozważając argumenty, które zostały wymienione należy stwierdzić, że każdy musi podjąć decyzję w jakich warunkach woli oglądać filmy.

2 thoughts on “Obejrzeć film w kinie czy w domu ?

Add Comment